Darmowy weekend, -50% na Steam i wielkie granie!

To będzie szalony weekend! Od czwartku 10 listopada od godziny 18:00, aż do niedzieli będzie można sprawdzić SQUAD zupełnie za darmo. Do tego ekipa naszsquad.pl organizuje największą imprezę w jej historii. Wielki festiwal Squad. Running with Randoms #3.

Bez zbędnego przedłużania: Będzie można grać, więc graj z nami a my obiecujemy być tak pomocni jak ten żołnierz po lewej, uwieczniony na poniższym plakacie. (Jest to plakat numer 1, który wygrał głosowanie. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądał plakat numer 2 to zapytaj kogoś na ts3.naszsquad.pl)

rwr3_final

Plan jest następujący:

Czwartek, godzina 18:00 czasu PL – początek darmowego weekendu. Na TeamSpeaku będzie w tym czasie dyżur techniczny. Zaproś swoich kolegów, mamę albo siostrę. Jeżeli Ty albo oni/one będą potrzebowały pomocy technicznej to najlepszym miejscem do zapytania o to będzie kanał pomocy technicznej na ts3.naszsquad.pl. Grać – rzecz jasna też będziemy.

Piątek. Jedziemy od popołudnia. Już około 16 zaczniemy zbierać się na ts3.naszsquad.pl i grać aż nie wyłączą nam prądu. Podstawy gry, taktyka i technika na wirtualnym polu bitwy oraz nieoficjalny wieczorek zapoznawczy.

Sobota. Kulminacyjny punkt weekendu. Wszystkie ręce na pokład. Wszyscy ludzie na ts3.naszsquad.pl Gramy od popołudnia ale najlepsze zacznie się o 20:00. Trzecia edycja sławnej imprezy Running with Randoms. Największego wydarzenia polskiej sceny Squad. Imprezy tak epickiej, że gdyby istniała 2000 lat temu to ona a nie wesele w Kanie Galilejskiej zostałaby zapamiętana. Gramy do ostatniego żywego człowieka. Ostatnio kończyliśmy w rejonie 4 nad ranem. Chociaż niektórzy jeszcze następnego ranka byli obecni.

Niedziela… tutaj planu nie ma. Doświadczenia poprzednich RwR pokazują, że lepiej nic nie planować na dzień po nim. Aczkolwiek na ts3.naszsquad.pl ekipa będzie – jak zawsze. Mogą być trochę rozkojarzeni ale wytrwamy aż do samego końca darmowego weekendu, który będzie miał miejsce w niedzielę o godzinie 21:00 czasu PL.

 

Zapraszamy wszystkich do dyskusji w poniższym wątku na forum: http://forum.naszsquad.pl/thread-140.html

Dodaj komentarz