Running with randoms 25.02 18.00

W Squadzie zawsze najlepsze były mecze. Na początku te mniejsze, potem co raz większe, aż (z pomocą kolegów) zaczęliśmy grać obecnego maxa, czyli 40v40. Każdy taki mecz to dla nas wielkie emocje.  Bez różnicy czy akurat gramy o stawkę czy też o pietruszkę, z topowymi klanami, czy luźną zbieraniną randomów zebranych pod wspólnym tagiem jest to przeżycie wyjątkowe. Dlatego, że mecze w których obie strony są przygotowane i zdeterminowane aby osiągnąć zwycięstwo wydobywają ze Squada to co najlepsze. Wprowadzają go na zupełnie inny poziom.

Dotąd, aby doświadczyć powyższego trzeba było być członkiem jednego z klanów. Jednak dla osób, które nie są zainteresowane zobowiązaniami związanymi z noszeniem taga wraz z ekipą NaszSquadu, czyli głównie HSR oraz RangersPL zorganizowaliśmy event, który może być przedsmakiem, a nawet pewnego rodzaju wprowadzeniem do grania meczowego.

Panie i Panowie.

Zapraszamy na kolejną edycję znanego i lubianego eventu Running with Randoms.

Na czym będzie to polegać?

Podczas eventu chcielibyśmy pokazać wszystkim jak wyglądają squadowe „klanówki”. Podzielimy się na dwie drużyny (w zależności od zainteresowania którymś z formatów meczowych – 24v24 do 39v39). Każda z osób niezrzeszonych dostanie przydział do składu wraz z kilkoma klanowiczami. Prowadzeni przez SLi z tagiem HSR lub RangersPL będziemy tłuc się po kaskach.

Kiedy, jak i gdzie?

Event planowany jest na 25.02, ze staretem o 18:00. O tej właśnie godzinie, chcielibyśmy zacząć przedmeczową odprawę dla obu drużyn na teamspeaku – ts3.naszsquad.pl Sam mecz powinien zająć około 2 godzin. (2 rundy ze zmianą stron) Po wszystkim chcielibyśmy również zaprosić wszystkich na pomeczową odprawę oraz małe podsumowanie.

Jak wziąć udział?
Aby wziąć udział w tym wydarzeniu wystarczy o wskazanej godzinie stawić się na wspomnianym teamspeaku. Jednak liczba miejsc jest ograniczona. Szansę na grę znacząco zwiększyć może zapisanie się na listę osób chętnych, która znajduje się na discordzie (W przypadku braku miejsc o udziale zadecyduje kolejność wpisania na listę).

Dodaj komentarz