Styczeń. Populacja brudów zwiększa się!

To przerażające jak szybko ten czas leci. Niektórzy przygotowują się powoli do obchodzenia pierwszych urodzin wersji V9, inni zrobili sobie urlopy aż do V10, natomiast OWI tak zupełnie do końca nie próżnowało i w ostatni dzień miesiąca przedstawiło nam recap. Niebywałe. Czyżby były to pierwsze oznaki mającej nadejść dobrej zmiany?

Recap sponsorowany przez literkę B!

Dwa główne punkty zainteresowania to Brudy i Brytyjczycy. Zacznijmy od tych pierwszych. Każdy kto grał chociaż przez chwilę w Squada wie, jak dramatyczny niedobór miłości dotknął tą frakcje. Broń słaba, wygląd brzydki. Zazwyczaj łomot od wyposażonych w większą ilość optyk przeciwników. Nic, tylko płacz, ból i aloha snackbar.

Koniec z tym. Brudy odzyskują swoją godność. W końcu będą wyglądać niczym dosyć zdeterminowana grupa airsoftowa, która napadła na sklep z militariami! Czyli całkiem ładnie. O tak:

Dla porównania: „stare brudy”

Skok jakościowy porównywalny z tym wykonanym przez Magika.

Jednak to nie koniec prezentów dla brudów. W końcu – zgodnie z najnowszymi trendami bliskowschodniej mody dostaną trochę mocniejsze, bardziej opancerzone technicale.

Myślę, że po tych zmianach serwery przestaną się tak szybko opróżniać gdy tylko w rotacji znajdzie się jakaś mapa z brudami w roli głównej. Wiadomo – to są tacy Orkowie Squada, ale dzięki nowym skinom i broniom może będzie się grało nimi nieco przyjemniej. Każdy i tak woli być elfem. Ale rundkę czy dwie będzie można przeboleć.

Druga rzecz na B – 

Brytyjczycy. Cóż…. no są. Byli wcześniej, są i teraz. Wyglądają porządnie. Mają śmieszne karabinki. Fajnie. Tak myślę. Aczkolwiek jakoś mi na tą myśl o nich nie drgnął.

Trzecia rzecz na B-

Już niebawem zobaczymy także trochę nowych bajerów dotyczących B-roni. O PKM wiedzą wszyscy. PKP za to widzimy po raz pierwszy.

Wersja bez optyki dla ludzi z monitorami większymi niż 30”

Oraz z, dla biedoty grającej na laptopach.

Aha. Pamiętacie co mówiłem o tym, że brudami słabo się gra, bo przeciwnicy mają za dużo optyk? No to teraz dostaną jeszcze więcej. Np takich zamontowanych na stacjonarnych KMach.

Aha – ponieważ istnieje zagrożenie, że dzięki tym nowym technicalom brudom może udać się od czasu do czasu wygrać rundę to USA dostanie TOWy.

Wszystkie te cudeńka mają być „soon”.

Dodatkowo dwie stareńkie jak świat mapy, czyli Logar i Kohat dostaną trochę miłości. Logar jest zmieniony w zasadzie cały, Kohat natomiast nieco rozbudowany.

 

OWI zmieniło nieco taktykę i teraz informuje tylko i wyłącznie o rzeczach, które zobaczymy wkrótce. Miejmy nadzieję, że ta polityka informacyjna się przyjmie i odniesie zamierzony skutek – odpowiedniego dawkowania hajpu. Cóż – V10 jest podobno tuż za rogiem. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko z optymizmem patrzeć na nowe brudy, przez równie nowe celowniki.

 

 

Dodaj komentarz