Największy polski klan odchodzi od Squad?

Żyjemy w czasach, w których wiadomość musi być podana bardzo szybko, gdyż wczorajsze nikogo nie obchodzą. Uwaga czytelnika zasypywana jest ciągle taką ilością bodźców, że wybieranie wiarygodnych wiadomości bywa niemożliwe. Ponadto – każdy tytuł, który brzmi sensacyjnie a jednocześnie jest zakończony znakiem zapytania oznacza clickbait i z dużą dozą prawdopodobieństwa można odpowiedzieć na niego – „nie”. Tak tez było w tym przypadku.

Anonimowy informator, związany z HSRową wierchuszką udzielił redakcji NS.PL następującej wypowiedzi:

 

Squad nie jest łatwą grą. Nie jest też łatwo być fanem Squada. Nie było też łatwo ostatnio w HSR. Marazm. Oczekiwanie na nowe patche. Nawet łomot w lidze nie cieszył jak kiedyś. Nasze problemy ze Squadem postanowiliśmy rozwiązać w jedyny znany nam sposób – grając więcej w Squad, w dodatku w większej ekipie. Na nieco większym luzie. Bez skołatanych nerwów. Otwieramy nasze przypominające dotąd ucho igielne drzwi, wyciągamy leżaki, ustawiamy twarzą do słońca i czekamy na to co przyniesie przyszłość.

 

Pierwsze zmiany widać gołym okiem już dzisiaj. Został ponownie uruchomiony HSRowy serwer, który ma służyć rozwijającej się – miejmy nadzieję – polskiej społeczności Squada. Nie pozostaje więc nic innego jak tylko czekać na update v10. Czyżbyśmy mieli w nim dostać helikoptery, czołgi i magazynek do pepeszy?

Dodaj komentarz