Kickstarter Hell Let Loose

Jeżeli nie macie w swoim życiu dosyć gier early access to jest świetna okazja, żeby spróbować jeszcze jednej. Tym razem bez czterech jeźdźców apokalipsy (Early Access, Open World, Crafing, Survival) ale mimo wszystko dosyć ambitnie no i w lekko Squadowym klimacie.

Hell Let Loose jest debiutancką grą położonego głównie w Australii studia Black Matter. Będzie to umieszczony w realiach drugiej wojny taktyczny shooter FPP, z elementami strategicznymi. Docelowo mamy brać udział w bitwach liczących nawet stu graczy i odbywających się na mapach 2x2km. Wygląda to na razie tak:

Ma być rzecz jasna o wiele ambitniej. Szczególnie, jeżeli rzucimy okiem na „strech goale”, które mamy w kampanii kickstarterowej.  Już przy przekroczeniu 110k dolarów australijskich możemy spodziewać się dodania moździerzy, przy 130k miotaczy ognia, przy 250k rozrywanych na kawałki zwłok, a gdyby jakimś dziwnym trafem udało się zebrać 700k to wtedy zobaczymy nawet siły japońskie, dzielnie walczące na dalekim wschodzie. Nie pozostaje nic innego jak tylko i wyłącznie trzymać kciuki.

Trzecia rzecz – obłędnie wyglądające mapy. Moim zdaniem jest to ścisła czołówka najlepiej wyglądających krajobrazów. Strzelanie się w tak malowniczych okolicznościach przyrody będzie czystą przyjemnością.

Screeny nie oddają sprawiedliwości temu ile roboty zostało w to włożone. Polecam obejrzeć gameplay z pierwszego zalinkowanego filmu.

Plan jest następujący – do końca października będzie trwała zbiórka na Kickstarterze. Przełom roku to zamknięta alfa, dostępna dla tych, którzy poprali projekt odpowiednio wysoką ilością złotówek. Tytuł na Steam ma trafić w drugim kwartale 2018 roku. Uwaga uwaga – jako beta. (xD) Chyba nie ma w świecie gamedevu rzadszej rzeczy.

Trzymam kciuki za całą ekipę tworzącą HLL, niech ich kod będzie prosty, serwery wydajne a fpsów tyle, że można nimi będzie obdzielić wszystkich zainteresowanych.

Oczekiwanie na V10 do Squada, release Post Scriptum a teraz jeszcze nowe informacje o Hell Let Loose pozwalają sądzić, że czeka nas bardzo interesująca jesień w świecie gier dla ludzi troszkę bardziej myślących.

 

Zapraszam do dyskusji na forum, natomiast ekipę HLL można znaleźć na ich

Discordzie: https://discord.me/HellLetLoose

Polajkować na Facebooku: https://www.facebook.com/HellLetLoose/

Zasubskrybować na Youtubie: https://www.youtube.com/c/HellLetLoose

Albo zdołnwołtować na Reddice: https://www.reddit.com/r/HellLetLoose/

 

 

 

Dodaj komentarz