Ruszył oficjalny szmatex Squad!

Czasem trzeba powiedzieć sobie „NIE!”. Już nigdy więcej nie będziemy musieli wychodzić z naszych piwnic i prosić mam żeby wyhaftowały nam logo SQ na t-shircie. Teraz już możemy wydawać ciężko zarobione handlem kryptowalutami dolary na oficjalne ubrania Squad! To jednak nie wszystko!

Rusza oficjalny sklep z ubrankami. Są one oczywiście produkowane z najwyższej jakości materiałów, wegańskie i totalnie organiczne. Tak wygląda gość, który je robi więc to musi być prawda.

jordan_1

(Nie wiem czy zauważyliście, ale sprawa może być trochę polityczna. Zobaczcie co jest napisane na różowym tle po prawej stronie. Czyżbyśmy planowali atak na Francję w odwecie za Caracale i otwarcie rozgłośni RM w Paryżu?)

Jedziemy dalej: Jakaś kasa z każdego kosztującego 30 dolarów t-shirtu będzie przekazana na pomoc organizacjom pozarządowym wspierającym weteranów.

Niektóre z ubranek można customizować dodając takie oto ikonki:

slide_2_1024x1024-1

Więc jeżeli jesteś szczególnie przywiązany do swojego np… k/d w rejonie 0.17 to możesz wybrać ostatnią ikonkę z prawej. Nie jest powiedziane niestety czy będzie się dało to łączyć z nazwami flag na mapach. W końcu kto by nie chciał mieć na ramieniu napisane „Hemp Farm Raider”?

 

AHA! Najlepsze na koniec! Pierwsze 100 osób, które dokonają zakupów w oficjalnym sklepie dostaną „za darmo” klucz Steamowy do Squada. W zasadzie to jedna z tańszych opcji kupienia tej gry. No i masz t-shirt. Jeżeli gra Ci się nie spodoba. 

 

Link do sklepu: https://store.joinsquad.com/

Parę obrazków z ubrankami:

hoodie-front_grande

Ładna bluza.

hat1_grande

Klasyczna czapeczka dla ludzi niezdecydowanych, czy chcą być zamaskowani a jednocześnie się wyróżniać.

tank1_grande

Stylkowa żonobijka. +10 do okrzyku „make me a sandwitch” możliwość customizacji musztardą i ketchupem.

 

Dodaj komentarz