Skromne podsumowanie sierpnia.

Koniec miesiąca to czas w którym ekipa zajmująca się produkcją gry Squad stara się poinformować o tym czym zajmowała się ostatnio. Hasło „sierpień miesiącem trzeźwości” zdecydowanie się wśród nich nie przyjęło, ponieważ ponad połowa tego podsumowania jest poświęcona wyprawie na GamesCom do Kolonii i spożywaniu tam alkoholu. My skupimy się na grze.

Na początek:

Nowe budynki oraz inne elementy wschodnioeuropejskiego teatru działań. Wyglądają całkiem ładnie i miejmy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy je wypełniające rozległe, puste obszary Yehorivki i rozszerzonego Gorodka.

urban1 (1) urban7 urban6 urban5 urban4 urban3 urban2

 

Nowy CKM dla armii rosyjskiej. Czyli Kord. Słuszny kaliber, elegancki wygląd. Czego chcieć więcej?

kord1 kord2

 

Kolejnym elementem, nad którym ktoś sobie troszkę, z nudów w sierpniu popracował był amerykański moździerz kal 81mm.  Rura jak rura.

m252mortar

Trochę zmian będzie również w wyglądzie modeli amerykańskich. Chodzi o detale w stylu inaczej ułożonych ładownic, drobnych różnic w kamuflażu, naszywki tu i tam. Bajery. A o przykucu słowiańskim dla milicji nie słychać nic.

usarmy1 usarmy2

No i parę obrazków z modów, w które (miejmy nadzieję) już wkrótce będziemy mogli pograć.

mod1 mod4

 

Reszta jest dostępna w pełnym tekście recapa, który jest dostępny  w tym linku: http://joinsquad.com/readArticle?articleId=110

Dziękuję za lekturę, zapraszam do dyskusji na forum oraz wspólnego grania. Zbieramy się niezmiennie, prawie każdego wieczora na ts3.naszsquad.pl

Dodaj komentarz