Post Scriptum – zwiastun nowego moda do Squad

Dziś ujawniono powstawanie nowej, pełnej modyfikacji do gry Squad. Nosi ona nazwę Post Scriptum: The Bloody Seventh i przeniesie nas w czasy drugiej wojny światowej. Warto wspomnieć, że jest to kolejna drugowojenna modyfikacja, po wcześniej ogłoszonym modzie Fallen Heroes.

O ile Fallen Heroes przeniesie nas do Normandii we Francji i pozwoli zagrać frakcją amerykańską, Post Scriptum przeniesie nas do Holandii i Belgii, pozwalając wziąć udział w m.in. w bitwie o Market Garden. Twórcy moda pozwolą nam zagrać brytyjskimi spadochroniarzami, armią brytyjską oraz różnymi armiami Wermachtu, w tym SS. Mapy tworzone są w zgodzie z realiami historycznymi, a przyjdzie walczyć nam na malowniczych farmach, w lasach, małych wioskach czy nawet starannie odtworzonych miastach. Oczywiście wzorem Squad, gra przyniesie możliwość pokierowania najróżniejszymi pojazdami.

Za produkcję odpowiada Periscope Games, które jest efektem połączenia ekipy odpowiedzialnej za PR:WW2 oraz moda La Voie de La Liberté do Squad. Projekt rozpoczęto w marcu 2016 roku, a więc jak na tak krótki okres czasu, już do tej pory twórcom udało dużo się osiągnąć. Periscope Games tworzą ludzie z doświadczeniem, m.in. Traction Wars, Day of Infamy, Invasion 1944 czy nawet Hitman.

Po więcej informacji zajrzyjcie na oficjalną stronę lub Facebooka .

 

Dodaj komentarz