Squad w Steam Summer Sale!

Steam Summer Sale zbliża sie wielkimi krokami (początek już we czwartek, 23 czerwca o 19:00 czasu polskiego) i bardzo miło jest nam poinformować, że nasza ulubiona gra tj. Squad będzie brała udział w promocji. Jej cena zostanie obniżona o 25% zbliżając się do poziomu 30 dolarów. Przy dzisiejszym kursie to około 116 zł.  Link do sklepu: http://store.steampowered.com/app/393380

Poniżej znajdziecie nieco starszy artykuł,  zawierający jednak kwintesencję tego czym jest Squad:
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=10918

Obecnie obowiązująca wersja Squad jest oznaczona numerem alfa v6, wyszła pod koniec maja i dodała takie rzeczy jak np. stanowiska ciężkich karabinów maszynowych, nowe mapy, rozszerzenia do starych itp. (Więcej o niej można przeczytać w artykule tutaj: http://naszsquad.pl/2016/05/26/premiera-wersji-v6/)


Gra w tym momencie zawiera:

  • 4 grywalne frakcje (armia USA, Rosyjska, powstańcy bliskowschodni oraz partyzantka wschodnioeuropejska)
  • 7 pełnoprawnych map + strzelnica (od leśnych po pustynne i miejskie)
  • system limitowanych kitów/ról do wyboru
  • system wznoszenia umocnień
  • 2 główne i odmienne tryby gry: AAS oraz Insurgency

Kupując Squad teraz będziecie mieć dostęp do aktualnej alfy, bety, pełnej wersji i późniejszych darmowych aktualizacji gry.

 

Pod koniec lipca ma pojawić się nowa wersja wprowadzająca grywalne pojazdy, Na początek będą to ciężarówki transportowe oraz lekkie ale uzbrojone pojazdy, np. znane i lubiane Toyoty “terrorystki” i HMMWV. Szykuje się rewolucja. Parę obrazków na zachętę:

 

promo_insurgentambush promo_insurgenttechie promo_ural375d promo_humvee promo_btr2 promo_btr1

 

 


Nie zapominajmy także o scenie moderskiej, która na dobre została uruchomiona w dniu wczorajszym za sprawą integracji narzędzi SDK z launcherem od Epic Games.
Zainteresowanych modowaniem gier zachęcam do obejrzenia dzisiejszej transmisji na oficjalnym Twitchu Unreal Engine inaugurującego to wydarzenie. Rozpocznie się o 20:00 czasu polskiego https://www.twitch.tv/unrealengine

 

Jeżeli jesteś początkującym to wiedz, że Squad nie jest łatwą grą. Pierwsze parę godzin to nieustanne zastanawianie się skąd i dlaczego się zginęło. Broń jest śmiercionośna, mapy są duże, ilość informacji ograniczona. Bariera wejścia jest znaczna, ale cała społeczność jest pełna osób, które z chęcią i radością pomogą Ci postawić pierwsze kroki. Najwięcej polskich graczy znajdziesz na forum naszsquad.pl,  TeamSpeaku oraz Discordzie: https://discord.gg/qfHr3k5

 

Gdy będziesz miał już opanowane podstawy i stwierdzisz, że potrzebujesz czegoś więcej niż gra na publicznych serwerach to Squad oferuje liczne poważniejsze, zorganizowane formy rozgrywki. Osoby niezrzeszone w klanach mogą brać udział np w SquadOps (http://squadops.gg/) – evencie, w którym gracze mają tylko jedno “życie” i próbują realizować scenariusze jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości.

 

Prawdziwego smaku Squad nabiera jednak dopiero, gdy dołączy się do odpowiedniego klanu, ponieważ wtedy otwierają się prawdziwie ekscytujące możliwości. W lipcu rusza druga edycja Squad League (http://squad.gg/) – największych, zorganizowanych rozgrywek w świecie Squad. Oprócz tego w każdy niedzielny wieczór odbywa się Community Clan Fight Night. Świetny event, w którym naprzeciwko siebie stają najlepsze klany i w miłej rodzinnej atmosferze toczą krwawy bój na śmierć i życie. 


Bez różnicy czego oczekujesz od Squad. Wpadnij na forum albo na NaszSquadowy Discord: https://discord.gg/qfHr3k5 przywitaj się i spędzaj niezapomniane wieczory na egzotycznych polach walki.

Dodaj komentarz