Przegląd informacji o modach

Wczoraj wieczorem, na oficjalnym forum Squad użytkownik Zeno965 zamieścił całkiem długi artykuł zbierający informacje o tym nad czym ostatnio pracowali liczni moderzy zajmujący się Squad. Jak zapewne wszyscy wiecie – od pewnego czasu dostępna jest wczesna wersja narzędzi umożliwiających modowanie naszej ulubionej gry i całkiem sporo osób już się za to zabrało. Jeżeli temat wydaje wam się interesujący to zajrzyjcie na nasze forum, do działu „Projekty Community”.

Oto wybrane obrazki z posta Zeno965:

Użytkownik Marv pracuje nad mapą przedstawiającą walkę w dżungli. Czyżby miała wyrosnąć konkurencja dla Armowej Tanoy?  😉

 

View post on imgur.com

Switcher dłubie mapę o roboczym tytule „Operation Dry Harvest” skupioną na działaniach w terenie zurbanizowanym. Będzie to miasteczko otoczone lasem, który ma umożliwiać manewry flankujące. Sumari spotyka Fool`s Road? Może być zabawnie.

View post on imgur.com

AK47 robi remake „Bloody Glutch” z Halo.

View post on imgur.com

Noxxid3 zamierza przenieść Squad w nieco bardziej górskie rejony na swojej mapie „Jala”

View post on imgur.com

LMR Sahara zamierza zabrać nas na mapę o rozmiarach aż 6×6 km. Będzie to głównie pustynny teren, przecięty łańcuchem górskim i przebiegającą przez niego autostradą. Autor inspiracje czerpie ze znanej i  lubianej mapy „Kashan Desert”, którą zobaczyć można było w Project Reality.

View post on imgur.com

Do tego parę ciekawostek:

Sidney pracuje nad wielką anteną radarową: (Stalker anyone? Cheeki Breeki….)

View post on imgur.com

 

Ekipa FallenHeroes nadal kusi nas ładnymi renderami przedmiotów drugowojennych. Cześć ze screenów jest już dosyć stara ale mimo tego niezmiennie cieszą oko:

View post on imgur.com

Natomiast McQueen and Sekkyoku101 doszli do wniosku, że fajnie byłoby przenieść Squad w realia pierwszej wojny i dlatego zaczęli pracę nad swoim własnym modem. Na chwilę obecną projekt jest w powijakach. Zobaczymy jak będzie się rozwijał.

View post on imgur.com

 

Gdyby ktoś był zainteresowany pełnym tekstem podsumowania to zapraszam na oficjalne forum Squad: LINK Tam znajdziecie więcej tekstu, więcej screenów i ogólnie więcej wszystkiego.  Ja natomiast zapraszam wszystkich na nasze forum dyskusyjne oraz do wspólnego grania. Zaglądajcie również na naszego TeamSpeaka.

 

One thought to “Przegląd informacji o modach”

Dodaj komentarz