Maj 2016 – Miesięczne Podsumowanie

Dziś pojawił się wyczekiwany przez wszystkich kolejny Monthly Recap. Jest on przełomowy, gdyż zapowiada pojazdy które znajdą się w nadchodzącej wersji v7. Poza tym pokazano nowe bronie oraz oficjalny przegląd modyfikacji – podobny do tego, który zamieściliśmy na stronie jakiś czas temu.

POJAZDY

Pierwszy etap wprowadzania pojazdów do gry, czyli bronie stacjonarne, został zaliczony. Teraz wszystkie wysiłki twórców skupione są, by w najbliższej wersji v7 znalazły się pojazdy z prawdziwego zdarzenia. Poniżej gotowe pojazdy, które znajdą się w nadchodzącej wersji gry:

Humvee dla armii USA:

 

Ciężarówka M939 dla armii USA:

 

Ciężarówka Ural 375D dla Rosjan i Milicji:

 

Pickup dla Powstańców:

 

Rosyjski BTR-80 z działkiem KPVT 14,5 mm:

Oczywiście sam model to nie jedyna praca jaką muszą wykonać producenci. Dochodzą do tego animacje, efekty, dźwięki oraz zaimplementowanie tego do gry.

 

Bloki apartamentowe

Mówiono o rozbudowie obiektów dla teatru Wschodnio-Europejskiego i to się potwierdziło. Jedną z nowości będą inspirowane rzeczywistością bloki mieszkalne, co nie tylko nada realizmu mapom, ale także przyniesie ze sobą nowe doświadczenia związane z walką na tak bliskim dystansie. Nie wszystko jest jeszcze ukończone, a efekt możecie podziwiać poniżej.

 

Karabin SKS

Nowo ujawniona broń nad którą trwają prace. Półautomatyczny, sowiecki karabin kalibru 7,62 x 39mm, z pojemnością magazynka na 10 sztuk amunicji. Może nie jest to tak szybkostrzelna broń jak już obecne karabiny szturmowe, ale SKS nadrabia to lepszą stabilnością i większą prędkością wylotową pocisku.

 

Pistolet maszynowy PPSH41

Tę zabawkę już widzieliśmy przy okazji poprzednich przeglądów, niemniej jednak prace są na ukończeniu i wkrótce powinniśmy z niej postrzelać na serwerach.

 

Pistolet TT33

Kolejna broń dla frakcji nieregularnych w Squad. Konkurencja dla obecnego już Makarova. Strzela większymi pociskami kalibru 7,62 x 25mm, co czyni go bardziej przekonywującym od Makarova.

 

Yehorivka

Największy projekt maperski który ujawniono, na kolejnych screenach. Takiej mapy jeszcze nie mieliśmy, będzie ona doskonała dla wielbicieli wszelakich pojazdów.

Na koniec został skromny Przegląd modyfikacji który znajdziecie TUTAJ

Dodaj komentarz