foolsroad mine enterance gate

Wiadomości sportowe #1

Ubiegły tydzień na zawsze zapisze się w historii polskiej sceny gry Squad ze względu na obfitość wydarzeń z mocnym polskim akcentem.

Pierwszym wydarzeniem był dziewiczy, towarzyski mecz klanu HSR, który w sobotni wieczór starł się z TAW (https://taw.net/) – bardzo starym i doświadczonym klanem. Rozgrywka miała miejsce na mapie Logar Skirmish, HSR grał po stronie Milicji a każda ze stron mogła wystawić maksymalnie 10 graczy. Końcowy wynik był dla Husarzy niekorzystny, aczkolwiek – według informacji płynących ze sztabu trenerskiego doświadczenie zebrane w trakcie meczu jest bezcenne. Nasza redakcja zdołała dotrzeć do wypowiedzi członka HSR, który prosi o zachowanie anonimowości.

Cytat: Co mam do powiedzenia po meczu z TAW? Mecz był epicki. Oni byli wszędzie. Granaty wybuchały nam pod nogami, nie odpuścili presji nawet na chwilę. To była brutalna walka, która pokazała nam, że musimy trenować, trenować i jeszcze raz trenować bo w poważnym graniu nie ma taryfy ulgowej. Cieszę się że mogłem tam być. Tylko granie przeciwko najlepszym ma sens.

Mecz zakończył się wynikiem 106:0 dla TAW. W barwach HSR wystąpili:

Fresz, Grzechotnik, LoneRanger, Oleski, Zawax, Popo, Facek_PL, Eerie, Wilku oraz KLOCu.

Drugim wydarzeniem, które było pewnego rodzaju ukoronowaniem weekendu był odbywający się w niedzielny wieczór CCFN czyli znany i lubiany Community Clan Fight Night. Cotygodniowy event, w którym w przyjaznej atmosferze walczą przeciwko sobie najlepsze klany sceny SQ. Zakończona w tą niedzielę 18. edycja gościła następujące klany:

Team 1 był sformowany przez ekipy z:
EXODUS
Warriors
Fear Academy
oraz Husarii

przeciwko nim wystąpili:
RedCoats
BVAR
Finnish Squad
Zulu X-Ray Delta

Mecze odbywały się na mapie Chora. Wynik pierwszego meczu to 135:0 dla Teamu 2. Podobno materiał filmowy z tego meczu będzie dostępny wkrótce.

Po zakończeniu pierwszej części nastąpiła chwila przerwy, zmiana stron i zaczął się drugi mecz, który zainteresowani mogą obejrzeć tutaj:

Losy wojny sprawiły, że na północnym froncie starły się ekipy Exodusu i HSR przeciwko RedCoats oraz ZXD. Mecz był cały czas bardzo intensywny i zakończył się wynikiem 81:0 dla Teamu 2.

Ekipę HSR reprezentowali:
Ritsu, Popo, Zawax, Fresz, KLOCu, Oleski, Nantz oraz Grzechotnik.

Jeżeli macie jakieś informacje dotyczące zaangażowania polskich ekip w innych meczach w ubiegłym tygodniu to zachęcam do informowania. W międzyczasie zapraszam do komentowania oraz oglądania materiałów. Następny odcinek już za tydzień.

Dodaj komentarz