foolsroad field bunkers

Update V5

Drogie Squadowiczki, drodzy Squadowicze. Na dziś została zapowiedziana premiera długo oczekiwanej wersji oznaczonej numerkiem 5. Jeżeli wszystko pójdzie z planem to już około godziny 18:00 czasu polskiego powinna nastąpić automatyczna aktualizacja.

W nowej wersji znajdziemy dużo usprawnień już istniejących aspektów gry. W informacji, którą można znaleźć na http://joinsquad.com/readArticle?articleId=88 twórcy wymieniają:

Aktualizacje map.
Czyli nowe strefy, rozszerzenia map, nowe wersje, zmienione układy flag, usunięte błędy kolizji. Z treści wynika, że powiew świeżości będzie odczuwalny głównie na mapach Chora oraz OP First Light.

Nowy wygląd menu.
Od teraz łatwiej będzie się zorientować jakie wyposażenie zawiera wybrany zestaw. Bardziej czytelne mają być kwestie wyboru punktu odrodzenia oraz cały system ma działać wydajniej.

Zmiany w celownika optycznych.
Od teraz nieco inaczej będzie wyglądał świat widziany przez optykę, zostały urealnione wartości przybliżenia osiągane przez poszczególne celowniki. Ponadto zmieniony został sposób w jaki gra symuluje posługiwanie się bronią. Drżenie rąk ma być trochę bardziej widoczne.

Całkiem nowe podejście do staminy.
Wersja 5. ma przynieść zmiany równie w sposobie w jaki wykorzystywana jest stamina w czasie gry. Od teraz będą dwie oddzielne wartości. Jedna będzie odpowiadała za bieganie i możliwość celowania z przybliżeniem (czyli tak jak jest teraz) a druga będzie zużywana tylko w czasie skakania. Ma to zlikwidować problem z przeskakiwaniem niskich murków.

Oprócz powyższego w patchu będzie sporo poprawek bugów, nieco optymalizacji, łyżka balansu. W sam raz na osłodzenie czasu oczekiwania na pojazdy, które zgodnie z zapowiedziami mają pojawić się już w następnym patchu na przełomie maja i czerwca.

Do zobaczenia na serwerach!

Dodaj komentarz